HokejPiłka nożna

Aktualności

Po raz ostatni piłkarze Zagłębia wygrali z Arką na jej boisku 39 lat temu. Przypominamy kulisy tego niezwykłego spotkania, którego prawdziwym bohaterem był Marek Bęben, bramkarz sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Grzegorza Bąka nie przestają nas zadziwiać w tej rundzie.

CZYTAJ WIĘCEJ

W 12. kolejce rozgrywek Fortuna I Ligi piłkarze Zagłębia zremisowali bezbramkowo z Radomiakiem. To był udany debiut Kazimierza Moskala w roli trenera sosnowiczan. Szkoda tylko, że nie udało się wykorzystać w II połowie gry z przewagą jednego zawodnika.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najmłodszy jak dotąd piłkarz w historii klubu, z profesjonalnym kontraktem Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę o godz. 13:00 gramy wyjazdowe spotkanie z Radomiakiem. To będzie 13. konfrontacja ligowa tych drużyn. Sosnowiczan po raz pierwszy w oficjalnym meczu poprowadzi Kazimierz Moskal.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzież się rozpędza! Dwójka staje się prawdziwą dwójką.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś 81. urodziny obchodzi Zbigniew Myga. Ten znakomity piłkarz, a także trener Zagłębia zapisał się złotymi zgłoskami w historii klubu. Panie Zbigniewie - wszystkiego najlepszego!

CZYTAJ WIĘCEJ

Tego w Sosnowcu to już dawno nie było!

CZYTAJ WIĘCEJ

Upadek Polski w 1795 roku to początek 123 lat zaborów. To początek prześladowań naszych rodaków, wywózek, tortur i niszczenia wszystkiego co kojarzyło się z Polską. Powrót na mapę 102 lata temu nie był dany naszemu Państwu w prezencie zapłaciliśmy za niego krwią i łzami naszych przodków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trwa pierwsza sosnowiecka kwesta Stowarzyszenia "Ku Pamięci", poświęcona ratowaniu nagrobków bohaterów poległych w obronie Ojczyzny w trakcie drugiej wojny światowej, ale także ku pamięci budowniczych naszego miasta i regionu. Tym wszystkim, którzy zasłużyli się dla Sosnowca, Zagłębia oraz całej naszej Ojczyzny.

CZYTAJ WIĘCEJ