HokejPiłka nożna

Junior Football

Junior Football jest programem piłkarskim dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Posiadamy wyszkoloną kadrę, która należycie zaopiekuje się twoją pociechą. Doświadczeni trenerzy, życzliwi pedagodzy, pozytywni koordynatorzy - wszyscy razem stworzymy świetne warunki do ogólnego rozwoju państwa dzieci, a to wszystko okraszone maksymalną ilością dobrej zabawy.

Pod czujnym okiem trenerów mali piłkarze nauczą się obchodzić z piłką. Doświadczeni pedagody na pewno rozwiążą każdy problem Waszych pociech.

Współpracujemy również z psychologiem oraz innymi specjalistami. Wszystkie nasze działania sprzyjają prawidłowemu rozwojowi dziecka w określonej grupie wiekowej.

Projekt ten powstał przede wszystkim po to, aby kierunkować rozwój dzieciaków, polepszać ich relacje rodzicami - czyli Państwem, uczyć działania w grupie oraz zasad rywalizacji fair play.

Nie są Państwo pewni czy dziecku spodobają się zajęcia w naszej szkółce? Zapraszamy do udziału w pierwszym bezpłatnym treningu. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach państwa pociechy.

Być może to właśnie Twój syn stanie się wschodzącą gwiazdą tej prężnie rozwijającej się dyscypliny! Tego właśnie życzymy każdemu dziecku.

Pamiętajmy jednak, że naszym priorytetem jest prawidłowy rozwój młodych adeptów futbolu, by w przyszłości swobodnie weszli w dalszy etap szkolenia w Zagłębiu Sosnowiec, a na końcu drogi stali się profesjonalnymi piłkarzami!

Zadzwoń do nas i umów młodego piłkarza na pierwszy bezpłatny trening. 

Kontakt:

Tel: 692 358 536 (trener Łukasz Walczak)

Mail: lukasz.walczak@zaglebie.eu

Dołącz do Zagłębiowskiej rodziny!

Pobierz formularz zgłoszeniowy - tutaj

Zobacz regulamin - tutaj

Dane dotyczące płatności - tutaj

Bardzo prosimy o przesyłanie potwierdzenia za zrealizowany przelew na adres mailowy: junior.football@wp.pl