HokejPiłka nożna

Aktualności

Nowym trenerem piłkarzy Zagłębia został Kazimierz Moskal. Podpisał on kontrakt do końca rozgrywek z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Czyli 1+1. Moskal zastąpił Krzysztofa Dębka, który wcześniej prowadził sosnowiecki zespół.

CZYTAJ WIĘCEJ

9 listopada 1923 roku urodził się Teodor Wieczorek. niezwykle zasłużony trener Zagłębia Sosnowiec. Prowadził on sosnowiczan w 138 spotkaniach ligowych z sukcesami, by wspomnieć chociażby zdobycie Pucharu Interligi Amerykańskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni trenera Grzegorza Bąka zdobyli niezwykle cenne trzy punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oglądamy bramki jakie padły w meczu Zagłębia z Koroną Kielce. Przypominamy, że to spotkanie 3:1 wygrali kielczanie, a autorem honorowego gola dla sosnowiczan był Patryk Małecki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie przegrali z Koroną Kielce 1:3 (0:2) w meczu 11. kolejki Fortuna I Ligi. Dwa gole dla kielczan zdobył Wiktor Długosz, jednego Jacek Kiełb z rzutu wolnego. Łukasz Matusiak, tymczasowy trener Zagłębia, nie mógł być zadowolony z końcowego wyniku.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę o godz. 17:00 zagramy z Koroną Kielce. To spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Ludowym bez udziału publiczności. Kibicom proponujemy relację radiową Gadabudy wzmocnioną transmisją internetową na ipli.tv.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klub rozwiązał dziś umowę za porozumieniem stron z trenerami Krzysztofem Dębkiem i Tomaszem Grudzińskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec apeluje o oddawanie osocza przez osoby, które wyzdrowiały po przechorowaniu COVID-19 lub przebyły bezobjawowe zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Do akcji zamierzają się włączyć piłkarze Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie S.A. informuje, że w związku z rozegraniem meczu z Akplan Resovią Rzeszów bez udziału publiczności, klub zwróci kibicom pieniądze wydatkowane na zakup biletów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Junior B1 wciąż z szansą na podium, nie przestaje cieszyć nas drugi zespół Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ