HokejPiłka nożna

Aktualności

Wojciech Słomka został wypożyczony do II-ligowej Skry Częstochowa. W klubie spod Jasnej Góry Słomka będzie występował do końca sezonu 2020/21.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę o godzinie 12:40 rozpocznie się na Stadionie Ludowym mecz z GKS-em Tychy. To będzie nowe otwarcie ze starymi porachunkami, w obu drużynach nie brakuje piłkarzy i trenerów, którzy grali po obu stronach sportowej barykady.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 września 2003 roku zmarł Witold Szyguła, wybitny bramkarz Zagłębia, człowiek o gołębim sercu, jak mówili o nim przyjaciele. W 17 rocznicę śmierci przypominamy sylwetkę tego znakomitego golkipera, a później trenera.

CZYTAJ WIĘCEJ

W Fanstorze Zagłębia Sosnowiec odbyła się w czwartek miła uroczystość. Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia, wręczył nowe koszulki przedstawicielom Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 meczów, 8 zwycięstw, 4 porażki i sporo strzelonych goli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Łapanki, rozstrzelania, wywózki i więzienie - miłość do piłki była silniejsza niż strach przed śmiercią.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oldboje Zagłębia Sosnowiec z powodzeniem zagrali w VIII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna. Sosnowiczanie wygrali nie tylko turniej w swojej kategorii, ale także zdobyli Superpuchar w kategorii open.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już 5 września (sobota) odbędzie się coroczny festyn dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Na terenie Kompleksu Kresowa nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny. Rozpoczęcie o godz. 15:00!

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w szóstej kolejce sosnowieckiej klasy okręgowej wygrał z drużyną Górnika Piaski 3:1. Bramki zdobyli: Hałatek, Sangowski i Kaczmarek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oglądamy rozstrzygającą akację meczu Bruk-Bet Termalica - Zagłębie Sosnowiec. Spotkanie w Niecieczy 1:0 (0:0) wygrali gospodarze po trafieniu Romana Gergela w 51 minucie.

CZYTAJ WIĘCEJ