HokejPiłka nożna

Klub Biznesu

Nigdzie indziej nie spotkasz tylu możliwości biznesowych! Przyjdź i przekonaj się osobiście. Poznasz nowe narzędzia dzięki którym zaraz po spotkaniu będziesz mógł nawiązać kontakt z ponad 2000 firm z całej Polski. Szukasz nowych kontaktów biznesowych? Chcesz nawiązać kontakty biznesowe z firmami z innych miast? Szukasz oszczędności w swojej firmie? Szukasz pomysłów i rozwiązań na zwiększenie sprzedaży swoich produktów lub usług na terenie całej Polski? Zarejestruj się już dziś lub potwierdź na Facebooku i przyjdź na nasze Śniadanie Biznesowe Zagłębie Sosnowiec Business Club. Na naszych spotkaniach obecne są firmy z innych miast. Każda firma obecna na śniadaniu będzie miała okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje. Ponad 2000 firm z 25 różnych miast objętych projektem Partnerskie Kluby Biznesu. Przyjdź i poznaj dlaczego nasz projekt jest wyjątkowy, a Ty dzięki temu zyskasz wiele nowych możliwości.  Jeżeli masz pytania dotyczące formuły śniadania oraz dlaczego warto z niego skorzystać to prosimy o kontakt :

Adrian Pietrzyk, koordynator Zagłębie Sosnowiec Business Club
e-mail: adrian.pietrzyk@zaglebie.eu lub tel. 516-759-753.

Czym zajmujemy się jako Klub Biznesu?
1. Pomagamy nawiązywać nowe kontakty biznesowe.
2. Szukamy oszczędności i proponujemy rozwiązania jak zmniejszać koszty funkcjonowania firmy
3. Pomagamy zwiększać sprzedaż produktów lub usług
Dlatego każdy uczestnik naszego spotkania będzie miał okazję , aby opowiedzieć innym o swoim biznesie oraz jakich kontaktów poszukuje.

V Spotkanie Biznesowe
Zagłębie Sosnowiec Business Club
29 sierpnia o godz. 9.00. Restauracja Siedlisko Stawiki, ul. Kresowa 5, Sosnowiec.


Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia gdzie jest również opcja rezerwacji miejsca: https://evenea.pl/event/zsbcksierpien/?source=zaproszenie&fbclid=IwAR3zKe4AyE1Y-I9uyLNNCiOEkjZbW2Pe7KZemJZlXbh_t4sk-0wYzeTz8q8