HokejPiłka nożna

Wideo

#aktualności #sklep #kibice

Taki kalendarz to prawdziwy rarytas!

W przyszłym roku Zagłębie Sosnowiec obchodzić będzie 115. rocznicę powstania Klubu. Z tej okazji wydaliśmy okolicznościowy kalendarz przypominający o największych sukcesach Zagłębia. Oglądamy krótki film video zachęcający do kupna w Fanstorze naszego kalendarza.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Serce dla serca! Zagłębie pomaga potrzebującym

Działając razem możemy więcej pomóc! Piłkarze, hokeiści Zagłębia, a także Stowarzyszenie Kibiców Niepełnosprawnych odwiedzili Dom Pomocy Społecznej nr 1 oraz Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Sosnowcu. Oto efekty filmowe tych wizyt.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Maciej Ambrosiewicz przedstawia się kibicom

Pierwszym nowym nabytkiem Zagłębia w zimowej sesji transferowej jest Maciej Ambrosiewicz. 22-letni defensywny pomocnik, który jest wychowankiem Arki Gdynia był ostatnio zawodnikiem Wisły Płock, a wcześniej Górnika Zabrze. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Maciejem Ambrosiewiczem, nowym człowiekiem w zagłębiowskiej ekipie.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Zagrali pragmatycznie i wygrali z Puszczą (kulisy)

Kulisy zwycięskiego meczu z Puszczą to nie tylko zabójcza końcówka naszej drużyny i dwa gole, ale także radość piłkarzy ze zwycięstwa i chłodna ocena ze strony trenera Kazimierza Moskala, który wie doskonale, że jedna jaskółka nie czyni wiosny...

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Wywiad z Kazimierzem Moskalem, trenerem Zagłębia

Zachęcamy do obejrzenie wywiadu z Kazimierzem Moskalem, nowym trenerem Zagłębia. Zaraz po podpisaniu kontraktu z sosnowieckim klubem nowy szkoleniowiec drużyny mówił o swoich oczekiwaniach wobec Zagłębia, jak również przedstawił nowy sztab szkoleniowy.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z Radomiakiem

- W głębi serca mam lekki niedosyt! - mówił na pomeczowej konferencji prasowej Kazimierz Moskal, który przypomniał, że lepsze sytuacje w meczu Zagłębie miało w I połowie.

#aktualności #kibice

Wspieramy kwestę na rzecz ratowania nagrobków bohaterów

Nasz Klub przyłączył się do kwesty Stowarzyszenia Ku Pamięci, poświęconej ratowaniu nagrobków bohaterów poległych w obronie Ojczyzny w trakcie drugiej wojny światowej, ale także ku pamięci budowniczych naszego miasta i regionu.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z Koroną

- Po zdobyciu przez Patryka Małeckiego kontaktowej bramki należał nam się rzut karny i do tego powinna być czerwona kartka dla gracza Korony mówił na konferencji prasowej Łukasz Matusiak, tymczasowy trener Zagłębia, który zastąpił Krzysztofa Dębka. Zapraszamy do oglądania konferencji po meczu Zagłębia z Koroną, który kielczanie wygrali 3:1.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z Resovią

Zapraszamy do oglądania konferencji prasowej po meczu Zagłębia z Resovią. - W najczarniejszych snach nie spodziewałem się tego, że mecz potoczy się w taki sposób mówił po spotkaniu Krzysztof Dębek, trener Zagłębia, który nie mógł być zadowolony z końcowego wyniku.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Zagłębie wróciło do normalnych treningów

Na wtorkowych zajęciach, które odbyły się na bocznym boisku gościła kamera klubowej telewizji, która zarejestrowała radość i pasję zawodników wykonujących polecenia sztabu szkoleniowego. - Jest głód piłki nożnej, kolejnych treningów, kolejnych meczów. I z tego jesteśmy zadowoleni! - przyznaje Tomasz Grudziński, asystent trenera Krzysztofa Dębka.