HokejPiłka nożna

Aktualności

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Fortuna I Liga sosnowiczanie przegrali 0:2 (0:0) z Miedzią Legnica. Obie bramki dla gości zdobył bardzo skuteczny ostatnio Szymon Matuszek.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę kończymy piłkarską jesień w Fortuna I Liga meczem z Miedzą Legnica. Dobrze byłoby wygrać z "Miedzianką" i zapomnieć o kiepskim roku...

CZYTAJ WIĘCEJ

W 16. rocznicę śmierci wspominamy Mariana Masłonia. Ten wybitny piłkarz, jeden z najlepszych w historii Klubu, przez wiele lat pełnił funkcję kapitana drużyny. Jako pierwszy Zagłębiak zagrał w reprezentacji Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę o godz. 16:00 Zagłębie podejmie na Stadionie Ludowym Miedź Legnica. To spotkanie będzie można obejrzeć na platformie ipla.tv, dodatkowo oferujemy możliwość wysłuchania transmisji radiowej Gadabudy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś urodziny obchodzi Tomasz Łuczywek. Byłemu piłkarzowi i trenerowi Zagłębia życzymy wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dużo zdrowia. 100 lat!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zwycięstwo młodych zagłębiaków w Podhale CUP 2020

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy wtorek 8 grudnia wznowi swoje rozgrywki Halowa Liga Zagłębiowska imieniem Tomasza Wiejachy, zawieszona wcześniej z powodu pandemii koronawirusa. Do świąt rozegrane zostaną 2 kolejki, a w nowym roku HLZ kontynuować będzie swoje rozgrywki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie po słabej grze, ulegli Górnikowi Łęczna 1:4 (0:1). Oglądamy skrót bramkowy z tego spotkania, w którym honorowego gola z rzutu karnego dla Zagłębia strzelił Goncalo Gregorio.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dotkliwą porażką zakończyła się 9. ligowa konfrontacja Zagłębia z Górnikiem Łęczna. Gospodarze wygrali 4:1, a jedynego gola dla sosnowiczan zdobył Goncalo Gregorio, który skutecznie wykorzystał jedenastkę. W najbliższą sobotę kończymy rundę jesienną domowym spotkaniem z Miedzią.

CZYTAJ WIĘCEJ

65.. urodziny obchodzi dziś Jerzy Dworczyk. Ten były napastnik Zagłębia, później trener i działacz zapisał się złotymi zgłoskami w historii klubu. Jurku - dużo zdrowia i radości z oglądania swoich następców!

CZYTAJ WIĘCEJ