HokejPiłka nożna

Aktualności

Robert Podoliński został doradcą Zarządu Zagłębia ds. sportowych. Były szkoleniowiec m.in. Podbeskidzia i Cracovii, obecnie ceniony ekspert telewizyjny, będzie wspierał pion sportowy Klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę o godz. 17:00 Zagłębie podejmie na Stadionie Ludowym Chrobrego Głogów. Po nieudanej wyprawie do Gdyni, sosnowiczanie chcą pokazać całkiem inne, zwycięskie oblicze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś urodziny obchodzi Maciej Mizia. Odegrał on ważną rolę w historii klubu, pomagając wydatnie w awansie do I ligi w 1989 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

20 listopada 1955 roku to przełomowa data w historii Zagłębia. Występujący wówczas pod szyldem Stali piłkarze z Sosnowca zdobyli pierwsze wicemistrzostwo Polski. Przez 13 minut byli nawet mistrzami kraju...

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza Liga Piłkarska ma przyjemność poinformować, że firma ZARYS została Oficjalnym partnerem medycznym Fortuna 1 Ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

W zaległym meczu 10. kolejki Fortuna I Ligi Zagłębie Sosnowiec uległo Arce 0:2. Zapraszamy do oglądania bramek ze spotkania w Gdyni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Takie historie to my lubimy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie udała się Zagłębiu wyprawa nad morze. W zaległym meczu 10. kolejki Fortuna I Ligi sosnowiczanie ulegli Arce 0:2. Gole dla gdynian zdobyli: Juliusz Letniowski z rzutu karnego i Mateusz Żebrowski.

CZYTAJ WIĘCEJ

W wieku 71 lat zmarł Adam Musiał. Synowi wybitnego reprezentanta Polski Maciejowi Musiałowi, który w Zagłębiu jest asystentem Kazimierza Moskala Klub składa wyrazy współczucia!

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę o godz. 16:00 nasi piłkarze zmierzą się w Gdyni z Arką. To zaległe spotkanie z 10. kolejki, które kibice będą mogli obejrzeć na platformie internetowej ipla.tv.

CZYTAJ WIĘCEJ