HokejPiłka nożna

Aktualności

Po dwóch miesiącach bez zwycięstwa piłkarze Zagłębia mogli się wreszcie cieszyć z wygranej. Jej wartość będzie teraz zweryfikowana w Łęcznej. To spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00 i będzie można je obejrzeć w ipla.tv.

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę w przedszkolu Mali Bohaterowie w Dąbrowie Górniczej odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu Przedszkola Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niewątpliwym bohaterem zwycięskiego meczu z Puszczą Niepołomice był Patryk Małecki. Skrzydłowy Zagłębia w roli jokera pojawił się na boisku w II połowie i zapisał na koncie asystę i bramkę. - Trener miał taki plan, żebym wszedł w drugiej połowie i dał jakość - przyznaje "Mały".

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do oglądania skrótu bramkowego ze zwycięskiego meczu Zagłębia z Puszczą. Sosnowiczanie wygrali 2:0 po golach Joao Oliveiry i Patryka Małeckiego. To było pierwsze zwycięstwo Kazimierza Moskal w roli trenera Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po dwóch miesiącach Zagłębie odnosi zwycięstwo w rozgrywkach Fortuna I Ligi. Sosnowiczanie, w efekcie zabójczej końcówki, pokonali 2:0 (0:0) Puszczę. Bramki zdobyli: Joao Oliveira i Patryk Małecki.

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę o godzinie 16:00 Zagłębie zmierzy się na Stadionie Ludowym z Puszczą Niepołomice. Pomni przykrego doświadczenia z ostatniego spotkania tych drużyn w Sosnowcu, wierzymy, że Zagłębie zagra wreszcie na miarę swoich możliwości i zapisze na koncie 3 punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś przypada 32. rocznica śmierci Włodzimierza Mazura. Jak co roku, wspominamy tego znakomitego piłkarza Zagłębia, reprezentanta Polski, który jest patronem naszej Akademii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sławomir Rydel, który ostatnio znajdował się w sztabie pierwszej drużyny Zagłębia, odpowiadając za szkolenie bramkarzy, pracuje teraz w innej roli. Pan Sławomir jest trenerem i koordynatorem ds. szkolenia bramkarzy w Akademii Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

- Ciężko szukać usprawiedliwienia, sposób w jaki przegraliśmy jest trudny do wytłumaczenia - mówił na pomeczowej konferencji prasowej w Jastrzębiu Kazimierz Moskal, trener Zagłębia. Oglądamy skrót bramkowy z tego spotkania, które jastrzębianie wygrali 2:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

W 14. kolejce piłkarze Zagłębia przegrali wyjazdowe spotkanie z GKS Jastrzębie 1:2 (0:1). Bramki dla jastrzębian zdobyli: Mróz i Feuga, honorowe trafienie dla Zagłębia było dziełem Joao Oliveiry. Sosnowiczanie nadal pozostają bez wygranej na wyjeździe.

CZYTAJ WIĘCEJ