HokejPiłka nożna

Aktualności

W ostatnim meczu Zagłębia z GKS Jastrzębie, który odbył się 20 czerwca na boisku rywali, ważną rolę odegrał Filip Karbowy, który strzelił pierwszego gola dla sosnowiczan. - Chciałbym powtórzyć ten wyczyn, może nie jednokrotnie, ale dwukrotnie - deklaruje środkowy pomocnik Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Legendarny piłkarz Zagłębia i reprezentacji Polski Andrzej Jarosik skończył 76 lat. Panie Andrzeju - wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dużo zdrowia!

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę sosnowiczanie zmierzą się na wyjeździe z GKS Jastrzębie. To będzie 7. spotkanie ligowe tych drużyn i mamy nadzieję, że zwycięskie dla Zagłębia. Karta musi się w końcu odwrócić...

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Akademii rozegrali jedne z ostatnich spotkań w rundzie jesiennej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sobotni mecz w Jastrzębiu będzie szczególnym wydarzeniem dla Dawida Gojnego. Boczny obrońca Zagłębia zagra po raz pierwszy przeciwko swojej byłej drużynie. - Chcemy zagrać tam dobry mecz i podnieść 3 punkty z boiska - dowodzi Gojny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do oglądania skrótu video ostatniego meczu Zagłębia z GKS-em Jastrzębie, który zakończył się zasłużoną wygraną sosnowiczan 3:1 (2:0). Gole dla Zagłębia zdobyli wówczas: Filip Karbowy (z wolnego), Szymon Pawłowski, Fabian Piasecki.

CZYTAJ WIĘCEJ

28 lat temu (23 listopada 1992 r.) zmarł Aleksander "Lolek" Dziurowicz. To jeden z najwybitniejszych bramkarzy Stali, a później Zagłębia Sosnowiec, wyjątkowa postać w historii klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ramach 18 - tej kolejki klasy okręgowej ZINA SOSNOWIEC", dzieciaki z Akademii zagrały z Unią Ząbkowice wysoko pokonując rywala.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie po słabej grze, szczególnie w II połowie, ulegli Chrobremu Głogów 1:2 (1:1). Oglądamy skrót bramkowy z tego spotkania, w którym honorowego gola dla Zagłębia strzelił Filip Karbowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Zagłębia ulegli na swoim boisku Chrobremu 1:2 (1:1). Autorem bramki dla sosnowiczan był Filip Karbowy, dla rywali trafiali: Jaka Kolenc i Mikołaj Lebedyński.

CZYTAJ WIĘCEJ