HokejPiłka nożna

Klub Biznesu


Nigdzie indziej nie spotkasz tylu możliwości biznesowych! Przyjdź i przekonaj się osobiście. Poznasz nowe narzędzia dzięki którym zaraz po spotkaniu będziesz mógł nawiązać kontakt z ponad 2000 firm z całej Polski. Szukasz nowych kontaktów biznesowych? Chcesz nawiązać kontakty biznesowe z firmami z innych miast? Szukasz oszczędności w swojej firmie? Szukasz pomysłów i rozwiązań na zwiększenie sprzedaży swoich produktów lub usług na terenie całej Polski? Zarejestruj się już dziś lub potwierdź na Facebooku i przyjdź na nasze Śniadanie Biznesowe Zagłębie Sosnowiec Business Club. Na naszych spotkaniach obecne są firmy z innych miast. Każda firma obecna na śniadaniu będzie miała okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje. Ponad 2000 firm z 25 różnych miast objętych projektem Partnerskie Kluby Biznesu. Przyjdź i poznaj dlaczego nasz projekt jest wyjątkowy, a Ty dzięki temu zyskasz wiele nowych możliwości.  Jeżeli masz pytania dotyczące formuły śniadania oraz dlaczego warto z niego skorzystać to prosimy o kontakt : 

Adrian Pietrzyk, koordynator Zagłębie Sosnowiec Business Club
e-mail: adrian.pietrzyk@zaglebie.eu lub tel. 516 759 753

Czym zajmujemy się jako Klub Biznesu?
1. Pomagamy nawiązywać nowe kontakty biznesowe.
2. Szukamy oszczędności i proponujemy rozwiązania jak zmniejszać koszty funkcjonowania firmy
3. Pomagamy zwiększać sprzedaż produktów lub usług

Dlatego każdy uczestnik naszego spotkania będzie miał okazję , aby opowiedzieć innym o swoim biznesie oraz jakich kontaktów poszukuje.

I Śniadanie Biznesowe
Zagłębie Sosnowiec Business Club
 11 grudnia o godz. 9.00. Restauracja Siedlisko Stawiki, ul. Kresowa 5, Sosnowiec.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia gdzie jest również opcja rezerwacji miejsca: https://zsbc.evenea.pl/