HokejPiłka nożna

Nabór do klas sportowych

W TYM MOC, CO WIĘCEJ UMIE

Każdego roku, Akademia Zagłębia Sosnowiec wspólnie z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Sosnowcu, prowadzi nabór do klas sportowych w szkole podstawowej i liceum. W chwili obecnej w naszych klasach uczą się młodzi piłkarze z roczników 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 i 2006, a od września w ZSO nr 3 rozpoczną funkcjonowanie klasy VI, V, IV i I. Nowa klasa dla dzieci z rocznika 2007 powstanie także w Szkole Podstawowej nr 19 w Sosnowcu.

Edukacja szkolna jest dla naszej Akademii niezwykle istotna. Chcemy zapewnić wszystkim rozwój sportowy na najwyższym poziomie i zależy nam również na tym, żeby każdy piłkarz Zagłębia Sosnowiec był odpowiednio i we wszystkich aspektach przygotowany do dorosłego życia. Osiągnięcia naszych futbolistów w poprzednim roku szkolnym są świadectwem tego, że dobre wyniki w nauce mogą iść w parze z uprawianiem sportu. W Zagłębiu Sosnowiec dobrzy uczniowie są także świetnie rokującymi na przyszłość piłkarzami!

http://zaglebie.eu/aktualnosci/5947-zaglebie-nagrodzilo-wybitnych-uczniow-i-pilkarzy

Rekrutację do klas sportowych w określonych terminach prowadzą obie szkoły, natomiast Akademia Zagłębia Sosnowiec przez cały rok kalendarzowy prowadzi działania, które mają ułatwić wszystkim zainteresowanym przystąpienie do naboru.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani grą swoich dzieci w Akademii Zagłębia Sosnowiec oraz ich nauką w ZSO nr 3 lub SP nr 19, to prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i przesłanie skanu zamieszczonego poniżej formularza na adres mailowy mariusz.majewski@zaglebie.eu

Wszelkie informacje uzyskacie Państwo także pod numerem telefonu 513 913 633.

Serdecznie zapraszamy!

Formularz do pobrania: Pobierz plik

Patryk Wiszniowski otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne wyniki w nauce.