HokejPiłka nożna

Gdzie kupić bilety

Bilety, karnety i Karty Kibica można kupić w restauracji 3Kolory (Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1 - "Dom Sportowca" - 1. piętro) od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00, a w soboty od 11:00 do 15:30 (w dniu meczu restauracja nieczynna - zarezerwowana dla gości klubu).

Dodatkowo bilety, karnety i Karty Kibica można nabyć w Punkcie Obsługi Kibica (POK - budynek przy Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1 przy boisku ze sztuczną murawą), który zawsze jest czynny w dniu meczu (5 godzin przed pierwszym gwizdkiem). POK uruchamiany jest także kilka dni przed spotkaniami, by ułatwić skorzystanie z przedsprzedaży (informacje publikowane w dziale Aktualności).  

Bilety, karnety oraz Karty Kibica można również nabyć w Oficjalnym Sklepie Zagłębia Sosnowiec - FanStore, który mieści się przy ul. 3 maja 11 w Sosnowcu (centrum).

Kasy (od strony trybuny odkrytej) i POK zawsze są otwierane 5 godzin przed meczem (wyjątek stanowią sytuacje, gdy wszystkie bilety zostały sprzedane w przedsprzedaży). 

Bilety i karnety VIP można kupić w sekretariacie klubu (Sosnowiec, ul. Kresowa 1, "Dom Sportowca", I piętro) od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 15:30.

Bilety można również kupić przez internet - Tutaj Platforma (proszę kliknąć w link)

Bilety ulgowe przysługują: kobietom, dzieciom do lat 16 i seniorom powyżej 65 lat.

Przedstawiamy ceny biletów:

Ceny jednorazowych wejściówek (w przedsprzedaży tańsze, w dniu meczu droższe):
Przedsprzedaż:  
Trybuna Kryta - 25 zł
Trybuna Odkryta - 10 zł
Ulgowy na Trybunę Krytą - 12 zł
Ulgowy na Trybunę Odkrytą - 5 zł
(Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 16 i seniorów po 65 roku życia)

Bilety rodzinne:  
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne złotówkę (Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 16).

Dzień meczowy: 
Trybuna Kryta - 35 zł
Trybuna Odkryta - 15 zł
Ulgowy na Trybunę Krytą - 15 zł
Ulgowy na Trybunę Odkrytą - 10 zł

Przedstawiamy ceny karnetów:
Ceny karnetów (karnet obejmuje mecze rundy jesiennej, nie obejmuje spotkań Pucharu Polski):

*Trybuna Kryta - 175 zł (oszczędzasz 75 zł)
*Trybuna Odkryta - 60 zł (oszczędzasz 40 zł)
*Ulgowy Trybuna Kryta - 84 zł (oszczędzasz 36 zł)
*Ulgowy Trybuna Odkryta - 30 zł (oszczędzasz 20 zł)
(Karnet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 16 i seniorów po 65 roku życia)
* kupując karnet otrzymujesz zniżkę w wysokości 10 procent na zakupy całego asortymentu w Oficjalnym Sklepie Zagłębia Sosnowiec FanStore (ul. 3 Maja 11), ponadto do każdego zakupionego karnetu normalnego kubek lub smycz gratis.

Ceny karnetów VIP:

Karnet VIP złoty - 1500 zł.
* wszystkie jesienne mecze ligowe oraz mecze Pucharu Polski
* miejsce w sektorze VIP Gold
* wejście w trakcie meczu do restauracji 3Kolory
* poczęstunek cateringowy w strefie VIP
* parking w wewnętrznej części obiektu
* promocyjna zniżka w wysokości 10 procent na zakupy każdego asortymentu w Oficjalnym Sklepie Zagłębia Sosnowiec FanStore (ul. 3 Maja 11)
* pakiet kibica (koszulka meczowa z możliwą personalizacją, szalik, kubek oraz przypinka).

Karnet VIP czerwony - 300 zł.
* wszystkie jesienne mecze ligowe oraz mecze Pucharu Polski
* wejście w trakcie meczu do restauracji 3Kolory
* miejsce w sektorze VIP Red
* promocyjna zniżka w wysokości 10 procent na zakupy każdego asortymentu w Oficjalnym Sklepie Zagłębia Sosnowiec FanStore (ul. 3 Maja 11)
* pakiet kibica (szalik smycz).

Karnety VIP można kupować od poniedziałku do piątku w sekretariacie klubu (Sosnowiec, ul. Kresowa 1, "Dom Sportowca", I piętro) - sprzedaż rozpocznie się od poniedziałku 1 lipca. 


INFORMACJA W SPRAWIE KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH


Zagłębie Sosnowiec informuje, że zgodnie z podręcznikiem licencyjnym PZPN-u Klub spełnia wszelkie wymagania dotyczące kibiców niepełnosprawnych, którzy spotykają się ze wsparciem z naszej strony.

Regulamin PZPN-u przewiduje, że każdy klub powinien przygotować minimum 5 miejsc dla kibiców niepełnosprawnych, które znajdują się w specjalnej strefie i minimum 5 specjalnie oznakowanych miejsc parkingowych. Zagłębie Sosnowiec udostępnia na każdy mecz 2 razy więcej tych miejsc. Co bardzo istotne - każdy niepełnosprawny kibic, po przedstawieniu orzeczenia lekarskiego o stopniu inwalidztwa, ma bezpłatny wstęp na Stadion Ludowy. Także ich opiekunowie otrzymują darmowe wejście na mecze organizowane przez nasz klub.

Dodajmy, w zeszłym roku, właśnie z inicjatywy Zagłębia Sosnowiec, powstał Klub Kibiców Niepełnosprawnych. Jego członkowie nie tylko kibicują naszej drużynie na Stadionie Ludowym, ale także na wyjazdach, gdzie są serdecznie przyjmowani. Bardzo pochlebne recenzje KKN Zagłębie dostawał wielokrotnie w środowisku piłkarskim, a w szczególności w PZPN-ie.

Jeszcze w tym roku KKN Zagłębie zostanie przekształcony w Stowarzyszenie. Członkowie KKN-u Zagłębie Sosnowiec nie tylko korzystają z udogodnień ze strony Klubu, ale również spotykają się prywatnie, organizując wspólne imprezy towarzyskie.