HokejPiłka nożna

Aktualności

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w czternastej już kolejce sosnowieckiej klasy okręgowej wygrał 3:1 z liderem rozgrywek, Tęczą Błędów. Po kilku dniach przerwy od treningów, spowodowanej pandemią koronawirusa zespół zaprezentował się znakomicie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mocny piłkarsko region Zagłębia Dąbrowskiego, to mocne Zagłębie Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie dojdzie do skutku spotkanie 10. kolejki Fortuna I ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec miało zmierzyć się na wyjeździe z Arką Gdynia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trener kadry rocznika 2008 (U13) Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach, powołał na zgrupowanie oraz mecz z Opolskim ZPN, trzech zawodników naszej Akademii.

CZYTAJ WIĘCEJ

68 lat kończy Wojciech Rudy. Ten znakomity lewy obrońca Zagłębia do historii przeszedł jako rekordzista klubu pod względem liczby występów w reprezentacji Polski (38 meczów i 1 gol).

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozgrywki Halowej Ligi Zagłębiowskiej imieniem Tomasza Wiejachy zostały wstrzymane do odwołania ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Nie dojdą więc do skutku mecze Ekstraklasy, I Ligi i Oldbojów.

CZYTAJ WIĘCEJ

W związku z pojawieniem się potwierdzonych przypadków wirusa SARS-CoV-2 w Zagłębiu Sosnowiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Mecz 9. kolejki Fortuna 1 ligi między Zagłębiem Sosnowiec i Apklan Resovia Rzeszów, zaplanowany na 17 października 2020 r., zostaje odwołany.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie S.A. informuje, że przeprowadzone testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 wykazały kolejne dodatnie wyniki w naszej drużynie. Zakażonych koronawirusem jest 27 osób.

CZYTAJ WIĘCEJ

W trwającej aktualnie rundzie jesiennej nie mamy specjalnych powodów do radości jeśli chodzi o blok pierwszy.

CZYTAJ WIĘCEJ