HokejPiłka nożna

Aktualności

Sosnowiecki klub sformalizował współpracę z UKS Varsovia. Stosowna umowa została podpisana, a obie strony bardzo wiele sobie po niej obiecują.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oglądamy bramki, jakie padły w sobotnim meczu Zagłębia z ŁKS Łódź. Przypominamy, że łodzianie wygrali na Stadionie Ludowym 2:1 i nadal mają komplet punktów w tabeli Fortuna I Ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

W 4. kolejce Fortuna I Ligi Zagłębie przegrało z ŁKS-em Łódź 1:2 (0:1). Mimo ambitnej gry sosnowiczanie nie zdobyli punktów. Honorową bramkę strzelił Portugalczyk Goncalo Gregorio.

CZYTAJ WIĘCEJ

Skrzydłowy Zagłębia Sosnowiec bardzo liczy na wsparcie kibiców, dzięki którym jemu i drużynie gra się dużo łatwiej. - Byłbym szczęśliwy, gdyby na trybunach była taka sama atmosfera jak w meczu z Tychami - zapewnia nas Patryk Małecki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sobotnie starcie Zagłębia z ŁKS Łódź (początek godz. 17:00) to pojedynek dwóch dobrych znajomych, którzy w meczu ligowym spotkają się po raz 75. Czeka nas jubileuszowy mecz, oby zakończony happy endem!

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w miniony weekend musiał uznać wyższość rywala z Brudzowic, ale za to na piątkę spisały się pozostałe drużyny bloku pierwszego

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w ósmej kolejce sosnowieckiej klasy okręgowej przegrał 1:4 z liderem rozgrywek - drużyną Niwy Brudzowice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oglądamy jedyną bramkę jaka padła w meczu Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec, Przypominamy, że gola na wagą 3 punktów dla Odry strzelił Dawid Kort.

CZYTAJ WIĘCEJ

W 3. kolejce Fortuna I Ligi piłkarze Zagłębia przegrali wyjazdowe spotkanie z Odrą Opole 0:1. Jedynego gola dla opolan zdobył Dawid Kort. Sosnowiczanie nie wykorzystali wielu sytuacji strzeleckich...

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy piątek o godzinie 19:45 czeka naszych piłkarzy wyjazdowa potyczka z Odrą. Po efektownym zwycięstwie nad GKS Tychy jedziemy teraz do Opola i kibice mają nadzieję, że w stolicy polskiej piosenki Zagłębiacy zagrają śpiewająco!

CZYTAJ WIĘCEJ