HokejPiłka nożna

Aktualności

W zwycięskim meczu z Sandecją Gonçalo Gregório dołożył kolejne trafienie do swojego dorobku strzeleckiego. Aktualnie ma na koncie 3 bramki i zapewnia, że nie powiedział ostatniego słowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niestety, biorąc pod uwagę rozgrywki ligowe, nie zaliczymy minionego weekendu do specjalnie udanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę rozegrane zostały VII Mistrzostwa Polski Oldbojów im. Tomasza Wiejachy w piłce nożnej. Impreza odbyła się na sztucznym boisku obok Stadionu Ludowego, a drużyna Zagłębia Sosnowiec zajęła 3 miejsce. Mistrzostwo zdobyła Polonia Rzeszów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w jedenastej już kolejce sosnowieckiej klasy okręgowej przegrał w wyjazdowym spotkaniu 0:3 z Cyklonem Rogoźnik.

CZYTAJ WIĘCEJ

W rocznicę śmierci Witolda Majewskiego, wybitnego piłkarza naszego Klubu, reprezentanta Polski, przypominamy Jego niezwykłą biografię. "Giga" to nie tylko kapitan drużyny, to była prawdziwa instytucja...

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielne południe Zagłębie zmierzyło się w towarzyskiej grze z Górnikiem Zabrze. Sosnowiczanie zremisowali 1:1 (0:0) z rewelacją PKO Ekstraklasy, po golu Jakuba Sangowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oglądamy bramki ze zwycięskiego meczu Zagłębia z Sandecją Nowy Sącz. Przypominamy, że sosnowiczanie wygrali 3:0, a popis strzelecki drużyny rozpoczął Mateusz Grudziński, potem dołożył się Mateusz Szwed, a skończył Goncalo Gregorio.

CZYTAJ WIĘCEJ

W 7. kolejce rozgrywek Fortuna I Ligi piłkarze Zagłębia pokonali 3:0 (2:0) Sandecję Nowy Sącz. To był popis sosnowiczan, dla których gole zdobyli: Mateusz Grudziński, Mateusz Szwed i Goncalo Gregorio.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie pozyskało nowego piłkarza. Jest nim 21-letni Kamil Antonik, który podpisał 2-letni kontrakt z sosnowieckim klubem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po wyjazdowej potyczce z Widzewem czas na Sandecję. W sobotę o godz. 12:40 podejmujemy rywala, którego szkoleniowcem jest Piotr Mandrysz, notabene były trener Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ