HokejPiłka nożna

Aktualności

Nie udała się wyprawa Zagłębia do Olsztyna. Sosnowiczanie przegrali ze Stomilem 0:1(0:0) i to jest ich czwarta porażka w nowym sezonie Fortuna I Ligi. We wtorek Zagłębie czeka wyjazdowe spotkanie z Widzewem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś urodziny obchodzi Marek Jędras, który w latach 70-tych zdobył z Zagłębiem wicemistrzostwo kraju i dwa Puchary Polski. Takich piłkarzy z ułańską fantazją już nie ma w naszej piłce. Marku - wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i 100 lat!

CZYTAJ WIĘCEJ

W obecnym sezonie Fortuna I Ligi sosnowiczanie na wyjazdach odnotowali dwie porażki. Trzeci wyjazd wiedzie do Olsztyna, gdzie czeka na Zagłębie zbrojący się Stomil.

CZYTAJ WIĘCEJ

W czwartą rocznicę śmierci Kazimierza Schmidta (na zdjęciu stoi pierwszy z prawej) przypominamy sylwetkę tego zasłużonego dla Zagłębia piłkarza, a przede wszystkim szkoleniowca. Na początku lat 80-tych popularny "Długopis" prawie 2 lata prowadził naszą drużynę.

CZYTAJ WIĘCEJ

62. urodziny obchodzi Krzysztof Tochel, były piłkarz i szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec. Krzysztof - wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia i 100 lat!

CZYTAJ WIĘCEJ

W Akademii tradycyjnie dużo się działo. Nasze zespoły rozegrały spotkania ligowe oraz turnieje w Polsce i Czechach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kibicom Zagłębia Sosnowiec, którzy w sobotni wieczór pojawili się na Stadionie Ludowym i dopingowali swoich piłkarzy dziękujemy za wsparcie. Na trybunach pojawiło się 2048 kibiców i była to czwarta frekwencja w całej kolejce rozgrywek Fortuna I Ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

25 września 1997 roku zmarł Włodzimierz Śpiewak. Ten legendarny piłkarz sosnowiczan to dwukrotny wicemistrz Polski, trzykrotny brązowy medalista mistrzostw Polski i dwukrotny zdobywca Pucharu Polski. Zawsze wierny Zagłębiu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w dziewiątej kolejce sosnowieckiej klasy okręgowej rozbił 6:0 drużynę Unii Ząbkowice.

CZYTAJ WIĘCEJ

W poniedziałkowe południe Zagłębie rozegrało na bocznym boisku sparingowe spotkanie z Podbeskidziem. W obu ekipach grali zawodnicy z kadry pierwszej drużyny, którzy nie zagrali w spotkaniach ligowych,, ewentualnie wystąpili w mniejszym wymiarze czasowym. Mecz zakończył się remisem 1:1 (0:1).

CZYTAJ WIĘCEJ