HokejPiłka nożna

Aktualności

W 56. rocznicę powrotu Zagłębia z Ameryki przypominamy niezwykłą przygodę sosnowieckich piłkarzy za oceanem, która zakończyła się zdobyciem Pucharu Interligi Amerykańskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mateusz Popczyk, Bartosz Chęciński, Nikolas Korzeniecki oraz Sebastian Kopeć związali się profesjonalnymi kontraktami z sosnowieckim klubem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w trzeciej kolejce sosnowieckiej klasy okręgowej przegrał z drużyną LKS Ostoja Żelisławice 2:3.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kilka dni temu prezes Marcin Jaroszewski oraz dyrektor Akademii Michal Farkas podpisali umowę o współpracy z prezesem Tomaszem Kleszczem i panią wiceprezes Karoliną Czyżewską - przedstawicielami AKS 2020 Górnik Niwka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Zagłębia mają już za sobą pierwszy trening. Na bocznym boisku trenowało 20 zawodników, w tym spora grupa nowych piłkarzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Martim Malheiro Fabião Maia to kolejny po João Ribeiro Oliveirze piłkarz z Portugalii, który związał się z sosnowieckim klubem. Z Zagłębiem podpisał dziś 2-letni kontrakt. Został on pozyskany na zasadzie transferu definitywnego z Rio Ave FC, czołowego klubu portugalskiej ekstraklasy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kacper Chorążka podpisał 2-letni kontrakt z Zagłębiem z opcją przedłużenia go o rok. 21-letni bramkarz w poprzednim sezonie Fortuna I Ligi był wypożyczony do Zagłębia z krakowskiej Wisły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dawid Ryndak skorzystał z propozycji Zagłębia i podpisał dziś nowy, 2-letni kontrakt. - Bardzo się cieszę, że będę mógł nadal reprezentować barwy Zagłębia - mówi wychowanek sosnowieckiego klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątek w godzinach popołudniowych odbędzie się pierwszy trening Zagłębia. W tym dniu sosnowiczanie rozpoczną przygotowania do nowego sezonu Fortuna I Ligi, jak również spotkania Pucharu Polski z Unią Janikowo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiadomo już, że pierwszy mecz w ramach 1/32 Pucharu Polski Zagłębie zagra w Janikowie z tamtejszą Unią (III lig)a. To spotkanie odbędzie się w sobotę 15 sierpnia o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim im. Bolesława Ciesielskiego w Janikowie.

CZYTAJ WIĘCEJ