HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 12.10.2020

Zagłębie Grassroots, czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

We wrześniu wystartował nowy projekt Akademii Zagłębia Sosnowiec, który w swej formule zrzesza dzieci z roczników 2011-2014.

Projekt Zagłębie Grassroots to piłka nożna na etapie początkowym. Zagłębie Grassroots to czysta zabawa i radość płynąca z aktywności ruchowej. To doskonała forma rekreacji i rozrywki, ale też być może ten pierwszy krok do spełnienia piłkarskich marzeń.

Zagłębie Grassroots to futbol dla każdego, bez względu na narodowość, miejsce zamieszkania, płeć, rasę, kolor skóry, wiek, zamożność, umiejętności czy sprawność ruchową.

Zagłębie Grassroots to integracja społeczna, wspieranie zdrowego i aktywnego trybu życia, i co ważne, skuteczne wsparcie w przełamywaniu własnych barier i słabości.

Koordynator projektu Łukasz Walczak: "Nowy projekt Zagłębie Grassroots to dla nas istotny element w rozwoju całej Akademii. Chcemy stworzyć środowisko szkoleniowe dla wszystkich, niezależnie od prezentowanego poziomu i etapu edukacji piłkarskiej. Chcemy również w ten sposób unikać negatywnej selekcji i nie skreślać tych, którzy być może potrzebują więcej czasu na rozwój. Dzięki takim inicjatywom będziemy jeszcze lepiej i skuteczniej monitorowali obszar Zagłębia Dąbrowskiego. To również cenna aktywność prospołeczna. Jako Akademia Zagłębia Sosnowiec czujemy się w obowiązku promować aktywny i zdrowy tryb życia poprzez grę w piłkę nożną."

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają sport i dobrą zabawę

Trenujemy i czekamy na Was w Sosnowcu - Zagórzu

Satysfakcja gwarantowana!

Więcej informacji pod nr telefonu: 692-358-536