#aktualności #drugi zespół #kibice

11.10.2020

Udany rewanż drużyny rezerw

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w dwunastej już kolejce sosnowieckiej klasy okręgowej wygrał 3:2 z drużyną Ostoja Żelisławice. Był to udany rewanż za przegrane poprzednie spotkanie z tym zespołem w rundzie wiosennej.

Początek spotkania był w naszym wykonaniu bardzo dobry. Nasze akcje były płynne oraz zdecydowane. Pressing był skuteczny i szybko potrafiliśmy odebrać piłkę przeciwnikowi. Niestety dwukrotnie napotkaliśmy kontrataki i zbyt łatwo straciliśmy prowadzenie. Udało nam się jednak jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie pokonać bramkarza drużyny przeciwnej po golach Majchrzaka i Popczyka. Niestety w drugiej połowie raziliśmy nieskutecznością. Cieszą trzy punkty, ale musimy lepiej wykorzystywać nasze stuprocentowe sytuacje - komentuje po spotkaniu trener Grzegorz Bąk.

Zagłębie II Sosnowiec - Ostoja Żelisławice 3:2

Bramki: 2x Popczyk, Majchrzak - 2x Machura

Skład Zagłębia: Koterwa, Pawlik (46' Janicki), Wiszniowski, Hałatek, Smoleń, Pisarek (60' Mociak), Kaczmarek (46' Grochala), Popczyk (87' Kulig), Troć (60' Koniusz), Grad, Majchrzak (63' Kłosek).

Skład Ostoi: Syrek, Opoka, Kryger, Majchrowski, Wieczorek, Mzyk, Kubisa, Jędyk, Stefański, Leszczyński, Machura.