#aktualności #drugi zespół #kibice

23.08.2020

Rezerwy rozbiły lidera

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w piątej kolejce sosnowieckiej klasy okręgowej wygrywa z drużyną Tęczy Błędów 5:3!

Graliśmy z liderem rozgrywek, który w swoim składzie ma bardzo dobrych zawodników.  Dobrze odrobiliśmy swoją pracę jako sztab po meczu pucharowym. Skoncentrowaliśmy się na szybkim i płynnym przechodzeniu z obrony do ataku. Dzięki takim akcjom udało nam się stworzyć kilka sytuacji w pierwszej połowie do zdobycia bramki. Dzięki zamieszaniu pod bramką Hałatek dał nam prowadzenie w pierwszej połowie. Już na początku drugiej połowy spotkania zdobyliśmy bramkę i wydawało nam się, że to pozwoli uspokoić naszą grę. Niestety po każdej zdobytej bramce brakuje nam koncentracji i niepotrzebnie dajemy szansę przeciwnikowi. Tego dnia wykonaliśmy bardzo dobre zmiany zawodników. Najpierw Troć dał nam wiele jakości w poczynaniach ofensywnych, później Grochala i Kulig wpisali się na listę strzelców, a Emil Kłosek wykazał się piękną asystą przy bramce Pawlika. Cieszy nas zwycięstwo na tak ciężkim terenie, jednak musimy przeanalizować naszą grę by nie tracić tylu bramek. Gratulacje dla zespołu - ocenia po spotkaniu trener Grzegorz Bąk.

Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec 3:5 (0:1)

Bramki: Hałatek, Pisarek, Grochala, Kulig, Pawlik.

Skład: Koterwa, Wiszniowski, Smoleń, Hałatek, Pawlik, Pisarek (Kłosek 78), Kopeć, Kaczmarek (Troć 58) Chechelski (Grochala 62), Popczyk (Kulig 70), Janicki.