HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #oldboje

 4.02.2020

Halowa Liga Zagłębiowska uroczyście zakończyła sezon

W poniedziałkowy wieczór w klubowej restauracji 3Kolory odbyło się uroczyste zakończenie sezonu Halowej Ligi Zagłębiowskiej. W imprezie uczestniczył m.in. Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia Sosnowiec.

Sosnowiecki klub patronuje Halowej Lidze Zagłębiowskiej, a przede wszystkim wspiera ją medialnie. Prezes Marcin Jaroszewski podziękował zawodnikom uczestniczącym w rozgrywkach za zaangażowanie i życzył im jeszcze większego zadowolenia z gry w kolejnym sezonie.

Po jego wystąpieniu mieliśmy minutę ciszy w związku ze śmiercią Tomasza Wiejachy, uczestnika HLZ, wielokrotnego reprezentanta Polski i mistrza kraju w futsalu. To właśnie jego imieniem nazwano rozgrywki Halowej Ligi Zagłębiowskiej.

Organizatorzy HLZ wręczyli puchary i nagrody najlepszym drużynom i zawodnikom minionej edycji rozgrywek. Przypomnijmy, że w rozgrywkach halowej ekstraklasy triumfował Mador, a druga była ekipa Zagłębia, w której wiodącą postacią był m.in. znany z występów w naszym klubie Wołodymir Ostrouszko. W rywalizacji oldbojów zwyciężyła drużyna Zagłębia.

W drugiej części spotkania omówione zostały sprawy organizacyjne dotyczące nowych rozgrywek sezonu 2020, których patronem został Józef Gałeczka.