#aktualności #drugi zespół #akademia

10.11.2019

Trzy punkty zespołu Rezerw

Nasze rezerwy wygrały 3:2 swoje wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Katowice w ramach rozgrywek klasy okręgowej. Po tym zwycięstwie Zagłębie II znajduje się na 9. miejscu w tabeli.

Bardzo ważne zwycięstwo po nieudanym meczu u siebie. W pierwszej połowie mieliśmy problem aby dostosować się do bardzo wąskiego i krótkiego boiska. W drugiej połowie spotkania po małych korektach w naszej grze, wykorzystaliśmy nasze atuty i zdobyliśmy niezwykle potrzebne nam trzy punkty - komentuje po spotkaniu Michał Farkaś, trener drugiej drużyny Zagłębia.

Dodajmy, że dwie pierwsze bramki dla młodych sosnowiczan zdobył 17-letni Patryk Kiwior w 46 oraz 74 minucie spotkania, natomiast trzecie trafienie należało do Michała Kiecy w 78 minucie meczu. W drużynie gospodarzy dubletem popisał się Daniel Bąk.

UKS MK Górnik Katowice - Zagłębie II Sosnowiec 2:3 (0:0)

Bramki dla Zagłębia: Patryk Kiwior 46. 74. oraz Michał Kieca 78.

Zagłębie II: Czyż - Bieniek (87. Miłek), Chęciński, Knap, Łoziński, Wiszniowski, Kieca, Kiwior (80. Miska), Kulig, Sych (85. Prokop), Popczyk (65. Pisarek). Trener: Michał Farkaś.