#aktualności #drugi zespół #akademia

2.09.2018

Remis w Kromołowie

Zanim w Gdyni o punkty zaczęli walczyć piłkarze pierwszego zespołu Zagłębia Sosnowiec, drużyna rezerw rozgrywała mecz wyjazdowy ze Źródłem Kromołów. Podopiecznym Mariusza Strojczyka udało się przywieźć jeden punkt.

Pierwsza połowa spotkania to zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy trafiali do bramki Adriana Czaplaka aż cztery razy. Każdy gol wpadał do siatki po stałym fragmencie gry. Trzykrotnie z rzutu z autu oraz raz z rzutu rożnego.

Po przerwie na boisku pojawił się Radosław Syguła, który zastąpił Jakuba Kaczmarka. Była to bardzo istotna zmiana dla rezerw Zagłębia, gdyż to właśnie Syguła strzelił dla sosnowiczan dwie bramki i przyczynił się do wyniku końcowego spotkania. Zagłębie II zremisowało ze Źródłem Kromołów 4:4.

Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec 4:4 (4:0)

Bramki: 55. Pietrzak, 70. Malheiro, 71. Syguła, 84. Syguła

Zagłębie II: Czaplak - Łoziński, Kaczmarek (45. Syguła), Pawlik, Kłosek, Polak, Krajewski, Pietrzak, Koniusz (60. Widurski), N. Malheiro, Rzonca