#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

27.08.2018

Konrad Wrzesiński: powinienem był go omijać

Przedstawiamy kilka słów podsumowania na gorąco od naszego skrzydłowego po meczu 6. kolejki. Zagłębie zremisowało na własnym obiekcie 3:3 ze Śląskiem Wrocław.

Konrad Wrzesiński: Pierwsze 15 minut były dobre w naszym wykonaniu. Odważnie wyszliśmy na przeciwnika i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Śląsk wykorzystał kontrę po naszym ataku. Wdały się w nasze szeregi delikatne rozprężenie i trafili na 2:0. Do końca pierwszej odsłony nie mogliśmy stworzyć sobie stuprocentowej sytuacji do strzelenia bramki. Na drugą połowę wyszliśmy już bardziej zmobilizowani. Wiedzieliśmy, że musimy szybko zdobyć punkty! Strzeliliśmy 3 bramki w 9 minut i poczuliśmy wiatr w żagle. Poczuliśmy się mocni! Powinniśmy wykorzystać następne okazje na 4:2, a tym bardziej ja musiałem wykończyć zagranie od Szymona Pawłowskiego. Aczkolwiek bramkarz dobrze skrócił kąt. Teraz jak tak myślę, to powinienem był go omijać.