#aktualności #wywiad

20.09.2017

Banasiak: "Koncentracja przez 95 minut"

Przedstawiamy wywiad telewizji #ZagłębieGol z pomocnikiem Zagłębia - Adamem Banasiakiem, który ostatnio nie mógł grać z powodu urazu mięśniowego.

27-letni piłkarz nie mógł grać od meczu z Rakowem Częstochowa (remis 2:2). Po tym spotkaniu, podczas jednego z treningów, nabawił się urazu mięśnia. Na szczęście po 3 tygodniach przerwy i indywidualnych treningów wraca do zajęć na pełnych obciążeniach, a co najważniejsze trener Dariusz Dudek będzie mógł brać go pod uwagę przy powoływaniu kadry na sobotni mecz z Wigrami Suwałki (23 września, godz. 18:00 - informacje o sprzedaży biletów tutaj).

Warto przypomnieć, że Adam Banasiak w tym sezonie rozegrał 8 spotkań (w tym 2 w Pucharze Polski) zdobył jedną bramkę i zaliczył asystę.  - Cieszę się, że mogę trenować na pełnych obrotach - zdradza pomocnik.  - Ostatnie mecze były dla mnie ciężkie, oglądałem je z trybun, chciałem pomóc, ale nie mogłem - kontynuuje. - Powinniśmy w nich punktować, gdyż gra wygląda dobrze - dodał podczas wywiadu.

Zdjęcia z środowego treningu - tutaj

O ostatnich meczach i tym najbliższym z Wigrami Suwałki, a także dlaczego zawodnicy powinni być skoncentrowani przez 95 minut, przedstawiciele telewizji #Zagłębie Gol rozmawiali z Adamem Banasiakiem.